Ostukorv0

jura_ena_micro_cooler
JURA_ENA_Micro_90_1
JURA_ENA_Micro_90_3
JURA_ENA_Micro_90_2

Kohvimasin JURA ENA Micro 90 SUPERPAKKUMINE

Art. Nr.: 15061
JURA
990,00 €
890,00 €
Allahindus -100,00 €

Kingituseks Jura Cool Control Basic piimajahuti 0.6 l!

  • Päevane jõudlus 20 tassi
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®)
  • Topeltkiire AromaG3 veski
  • Integreeritud hooldusprogrammid
  • Mõõdud 23 X 32,3 X 44,5 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 81,52 € /kuus
(24 kuud) 43,97 € /kuus
(36 kuud) 31,56 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Lihtne ja väike

Uusima põlvkonna moodne ühe tassi masin ENA Micro 90 pakub suurt valikut kohvijooke, ainulaadset kvaliteeti, kasutuslihtsust, kompaktseid mõõtmeid ja täiuslikku puhtust. Impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®) tagab optimaalse tõmbeaja ja toob lühikeste kohvijookide, nagu espresso, valmistamisel esile parimad maitseomadused. JURA kompaktse ühepuutemasinaga on võimalik valmistada kohvijooke alates latte macchiato‘st, cappuccino‘st ja pii- mavahust kuni kohvi, espresso ja kuuma veeni ning seda vaid ühe nupuvajutusega. Tänu energiasäästurežiimile on masin ka äärmiselt energiatõhus.

ena micro9 feature1

Üleilmne uuendus: P.E.P.® silmapaistva kvaliteediga espresso valmistamiseks

JURA on täiustanud väikeste, 15 - 80 ml kohvijookide tõmbeprotsessi. Seepärast on ENA Micro 90-ga valmistatud joogid sama kvaliteetsed kui kohvikus pakutavad. Kaks korda kiirem AromaG3 veski kindlustab optimaalselt jahvatatud kohvi ja säilitab kõik lõhna- ja maitseomadused. Reguleeritava suurusega tõmbekamber mahutab 6-10 grammi jahvatatud kohvi ja tagab alati ideaalsed tõmbetingimused. Tänu impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) on tõmbeaeg optimaalne, sest kuum vesi pressitakse lühikeste lainetena läbi kohvipulbri. See protsess laseb kohvi maitsel täielikult välja kujuneda. Kohvikangust saab vastavalt isiklikele maitse-eelistustele astmeliselt reguleerida.

ena micro9 feature2

Suur valik kohvijooke

ENA Micro 90 pakub palju enamat kui vaid täislikku kohvi: tänu ühenupu tehnoloogiale valmistab masin moodsaid piimaga ja piimavahuga kohvijooke nagu latte macchiato ja cappuccino kõigest ühe nupuvajutusega. Sama lihtne on ka piimavahu valmistamine. Kõrgetasemeline peene vahu tehnoloogia loob iga kord peene, uskumatult kerge piimavahu.

ena micro9 feature3

Kompaktne ja elegantne

ENA Micro 90 pakub kompaktsetes mõõtmetes uskumatut funktsionaalsust. Masin võtab vähe ruumi ning on puhaste joonte ja elegantse välimusega. Kasutajasõbralikkus väljendab asjatundlikkust, värvid aga täiuslikku harmooniat.

ena micro9 feature4

Lihtne kasutamine

Selgelt esile tõusev juhtmoodul peente süvistatud nuppudega kiirgab lihtsuse elegantsust. Kõiki seadeid ja programmifunktsioone saab valida lihtsalt pöördlülitit keerates ja vajutades.

Täiuslik puhtus

Integreeritud loputus- ja puhastusprogrammid käivituvad vaid ühe nupuvajutusega. Ka piimasüsteemi puhastamine on väga lihtne. Praktilise omadusena on piimavahusti vajaduse korral kergesti vahetatav. Isegi JURA kõige väiksema täisautomaatse espressomasina juures on täiuslik puhtus esmatähtis.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.