Ostukorv0

impressa_xj9-1
impressa_xj9-2
impressa_xj9-4
impressa_xj9-5
impressa_xj9-7
impressa_xj9-8

Kohvimasin JURA IMPRESSA XJ9 Professional

Art. Nr.: 13707
JURA
2 610,00 €
2 400,00 €
Allahindus -210,00 €

  • Päevane jõudlus 60 tassi
  • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
  • Programmeeritav kohvikangus
  • Hooldusvajaduse märguanded
  • Integreeritud hooldusprogrammid
  • Mõõdud 34 X 50 X 44 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 236.68 € /kuus
(24 kuud) 127.67 € /kuus
(36 kuud) 91.63 € /kuus
Osta järelmaksuga!


Täiuslik disain, täiuslik latte macchiato

IMPRESSA XJ9 Professional sobib suurepäraselt sinna, kus pakutavate jookide kvaliteet on sama oluline kui esteetilisus arhitektuuri-, kujundus- ja disainivaldkonnas.

Täiuslik kohv – olgu see siis latte macchiato, cappuccino, café crème, espresso või ristretto – valmib vaid ühe nupuvajutusega.

Veelgi võluvamaks muudavad selle lakooniline ja sümmeetriline kujundus, elegantne kroomitud kohvioamahuti ja särav hõbedane pinnakate.

xj9 feature1

Tehnoloogia

Et cappuccino ja latte macchiato valmivad kõigest ühe nupuvajutusega, ei tarvitse teil piima või piimavahuga serveeritavate kohvijookide valmistamiseks teha muud, kui lihtsalt nuppu vajutada. Tänu reguleeritava kõrgusega tilale saab sellel režiimil kohvi valmistada nii tibatillukestesse tassikestesse kui ka kuni 15 cm kõrgetesse kruusidesse ja klaasidesse. Uue tehnoloogia abil valmib eriti õhuline ja kerge konsistentsiga piimavaht. Loogilise ülesehitusega kasutusjuhised kuvatakse värvilisel 3,5 tollisel TFT-ekraanil.

xj9 feature2

Nutikas värske vee süsteem

Ainulaadse nutika värske vee komplekti kasutamiseks on tarvis nutikat värske vee süsteemi (I.F.W.S.®). Viimase põlvkonna nutikas püsiv veeühendus tagab alati värske vee ja suurepärase kvaliteediga kohvi. Süsteem ei vaja lisaruumi, sest see paigaldatakse kohvimasina sisse. Koos veevarustus- ja filtreerimissüsteemiga CLARIS pakub värske vee süsteem optimaalset kaitset katlakivi moodustumise vastu ja tagab parima kvaliteediga vee.

xj9 feature4

Hooldus

Masinat on lihtne kasutada ja programmeerida, aga ka väga kerge hooldada. Sisseehitatud loputus-, puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammid muudavad masina hooldamise äärmiselt lihtsaks ja tagavad TÜV sertifikaati väärt puhtuse.

xj9 feature3

Kohandatav

Arvukad lisatarvikud, mille hulka kuuluvad kompaktne makseterminal, tassisoojendi, nutikas värske vee komplekt, kohvipaksu eemaldamise / vedelikusahtli äravoolu komplekt XJ ning meeldiva välimusega hoiustamis- ja serveerimisvahendid, aitavad kohvi valmistamiseks luua täpselt teie nõudmistele vastava lahenduse.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.