Ostukorv0

impressa_xs9-01
impressa_xs9-02
impressa_xs9-03
impressa_xs9-04
impressa_xs9-05
impressa_xs9-06

Kohvimasin JURA IMPRESSA XS9 Classic

Art. Nr.: 13725
JURA
2 100,00 €
Allahindus

 • Päevane jõudlus 60 tassi
 • Piimakohvid ühe nupuvajutusega
 • Programmeeritav kohvikangus
 • Hooldusvajaduse märguanded
 • Integreeritud hooldusprogrammid
 • Mõõdud 41 X 47 X 39 cm
Järelmaksu kuumaksed alates:
(12 kuud) 191.07 € /kuus
(24 kuud) 103.06 € /kuus
(36 kuud) 73.97 € /kuus
Osta järelmaksuga!


One Touch Cappuccino

Rääkidest kohvist, ei peeta tänapäeval enam ainult silmas espressot ja tavalist musta kohvi, vaid kindlasti arvatakse sinna alla ka trendikad piimakohvid nagu caffé latte ja cappuccino.

Selline asjade kulg on tekitanud nõudluse ka väiksemates poodides, kontorites ning toitlustusasutustes valmistada nii caffé latte´sid kui cappuccino´sid. Kõikidele nendele vajadustele - ja rohkemgi veel - vastab JURA Impressa XS9 Classic, millega on võimlik valmistada 12 erinevat kohvijooki ning seda kõigest ühe nupuvajutusega.

 • Caffé latte ja cappuccino ühe nupuvajutusega
 • (E.S.M. ©)
  Tänu ESM-ile (energiasäästurežiim Energy Save Mode©) saate reguleerida kohvimasina energiasäästlikkust oma vajaduste järgi ning hoida kokku kuni 40% tavaliselt kasutatavast elektrienergiast. Kui te juhtute pikemat aega ära olema, võite kohvimasina vooluvõrgust lahti ühendada.
 • Aktiivne kohviubade olemasolu jälgimise süsteem
  Aktiivne kohviubade olemasolu jälgimise süsteem teavitab aegsasti oamahuti täitmise vajadusest ning tänu sellele ei kuule te enam tühja jahvati undamist ega saa kunagi poolikut tassi kohvi.
 • Integreeritud loputus-, puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammid
 • Võimalik valmistada kohvijooke eeljahvatatud kohvist
xs9 feature1

Disain

Silmapaistva disainiga programmeerimissüsteem ei näe mitte ainult hea välja, vaid see aitab teha masina kasutamise ülilihtsaks.

xs9 feature2

Keskkonnasäästlikkus

IMPRESSA XS9 Classic aitab teil kaitsta ümbritsevat keskkonda ning säästa raha. Energiasäästurežiimil Energy Save Mode (E.S.M.©) kasutab espressomasin 60% vähem energiat.

xs9 feature3

Aja juhtimine

Integreeritud aja juhtimise süsteem garanteerib, et masin lülitab end sisse ning välja just teie poolt määratud ajal. See tähendab, et ükski kohvihetk ei jää nautimata.

xs9 feature4

Igakülgne kohvilahendus

Lisana on võimalik espressomasina juurde soetada tassisoojendi, piimakülmik või maksesüsteem, et saaksite endale ja oma kolleegidele, klientidele pakkuda täiuslikku kohvielamust igal ajal ning igas kohas.

Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.