Ostukorv0


Kohviuba Caffen Golden Maxima 1 kg

Art. Nr.: 1000102
Caffen
22,00 €
Allahindus

24,00 €/kg

Audentne Itaalia espressosegu valitud Brasiiliast ja Kesk-Ameerikast pärit maailma parimatest 100 % araabika ubadest, mis tagab kohvile võrratu tasakaaluka aroomi ja maitse koos suurepärase cremaga. Selle aroom on ühtmoodi intensiivne ja õrn.


Sertifitseeritud Itaalia espressosegu.

Maxima kohvisegu on töötatud välja koos parimate baristadega ning sertifitseeritud INEI (Istituto Nazionale Espresso Italiano) poolt, kui audentne Itaalia espresso segu. See koosneb valitud Brasiiliast ja Kesk-Ameerikast pärit maailma parimatest 100 % araabika ubadest. See tagab kohvile võrratu tasakaaluka aroomi ja maitse koos suurepärase cremaga. Maxima on ainulaadne kohviubade segu. Selle aroom on ühtmoodi intensiivne ja õrn, selle maitsete palett on üldjoontes samuti pehme ja õrnaloomuline, kuid milles sisalduv ühtlaselt täidlasena tajutav maitse on alati omal kohal. Kõigist kirjeldatavatest nüanssidest valitseb reeglina magusus, kuid sellele avaldab oma mõju ka kergelt mõrkjam alatoon. Hapesuse tase on madal ja tugevamad happenoodid puuduvad pea täielikult. Keerukate ja delikaatsete maitsete segu pakub maitsemeeltele alati palju avastamisrõõmu - omal kohal on delikatessidele omased tumeda šokolaadi noodid ning vanilje ja röstitud teraviljade pikaajaliselt püsima jäävad nüansid.

See kohvisegu on Istitutio Nazionale Espresso Italiano (Itaalia Rahvuslik Espressoinstitutsioon) poolt ametlikult sertifitseeritud.

Caffen Maxima kohv on International Coffee Testing 2006 aasta kuldmedalist.

Segu
Araabika 100%
Robusta  
Aromaatsus
Vürtsikus green
Šokolaadisus green
Puuviljasus green
Mahedus green
Täidlus green
Happesus green
Röst Tume
Valmistamise viis
Presskann green
Filterkann green
Espressomasin green
Kohvijook
Espresso green
Tavakohv green
Cappuccino green
Lattee green
Klienditeenindus

Helistage meile
(E–R 8.00–20.00, L–P 10.00–18.00)
(+372) 501 1011 René

Kirjutage meile
info@boon.ee

Pakume teile abi nii kohvi tellimisel kui sobivaima JURA espressomasina ja kohvimasina valimisel.

Teretulnud on kõik tellimist, järelmaksutingimusi, kohaletoimetamist, maksmist, tagastamist ja hooldust puudutavad küsimused.